Autoryzowany serwis Dell

Laptopy DELL cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Uznawane za niezawodne, wytrzymałe i odporne na trudne warunki użytkowania, czasami jednak mogą wymagać pomocy specjalisty. Autoryzowany serwis DELL wykonuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, dla wszystkich modeli komputerów DELL. Nasza pomoc okazuje się bezcenna w każdym przypadku, w którym Państwa komputer odmówił posłuszeństwa lub pogorszyła się wydajność jego pracy.

Dell Serwis

Jakie są możliwe przyczyny takich sytuacji?

Awarie laptopa mogą być spowodowane błędami w oprogramowaniu lub fizycznymi uszkodzeniami (dzielimy je na usterki software’u i hardware’u). Niestety, do wielu awarii przyczyniają się użytkownicy, często nieświadomie lub niechcący. Zalanie laptopa napojem, upuszczenie urządzenia na podłogę lub transportowanie go w nieodpowiedni sposób. To wszystko może skutkować usterkami, uniemożliwiającymi uruchomienie komputera lub normalne korzystanie z niego. Na szczęście większość takich usterek można usunąć, przeprowadzając profesjonalna naprawę. Tym właśnie zajmuje się autoryzowany serwis DELL z Wrześni. Do kontaktu zachęcamy również osoby prywatne i firmy z Gniezna, Konina i pozostałych okolicznych miejscowości.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Prowadzimy serwis gwarancyjny, wykonując bezpłatne naprawy objęte warunkami gwarancji producenta, jak również realizujemy odpłatne naprawy pogwarancyjne. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami usterek i awarii, począwszy od błędów spowodowanych złośliwym oprogramowaniem, aż po upgrade laptopów i wymianę uszkodzonych elementów na nowe, sprawne – matryce, klawiatury, baterie, pamięci RAM, gniazda USB, HDMI, dyski twarde HDD i SSD, a także stacje dysków, touchpady – zauważając problem z funkcjonowaniem któregoś z tych elementów w swoim laptopie, zapraszamy do nas! Autoryzowany serwis DELL udzieli Państwu niezbędnej pomocy!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt