Konfiguracja komputerów, instalacja oprogramowania, sterowników

Zakupili Państwo nowy komputer i chcą go przygotować do pracy? W zależności od przeznaczenia komputera i oczekiwań użytkownika, jego konfiguracja zabiera więcej lub mniej czasu. Jest to czynność, którą można podzielić na kilka etapów. Instalacja oprogramowania, sterowników, konfiguracja systemu operacyjnego, podłączenie dodatkowych urządzeń jak drukarki lub skaner. Efektem tej pracy jest komputer w pełni przygotowany do zadań, które zamierzają Państwo na nim wykonać. Zabezpieczony przed złośliwym oprogramowanie, posiadający dostęp do internetu, dysponujący programami, na których Państwo pracują, a także dający możliwość zrelaksowania się przy muzyce, filmie lub podczas grania w gry komputerowe.

Zadzwoń: 535 039 935

Konfiguracja komputerów, instalacja oprogramowania

Konfiguracja komputerów dla domu

Komputerom użytkowanym w domu stawiane są nieco inne wymogi, niż tym do zastosowań biznesowych. Zazwyczaj taki komputer służy kilku osobom, dlatego powinien mieć zainstalowane oprogramowanie, którego potrzebuje każdy użytkownik. Tym właśnie się zajmujemy. Instalacja oprogramowania jest wykonywana z dostarczonych przez Państwa płyt i licencji lub może wykorzystywać oprogramowanie darmowe, przeznaczone do niekomercyjnego użytku prywatnego. Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się instalacja sterowników, odpowiadających za prawidłową pracę karty graficznej, dźwiękowej, drukarek, kamer i kart sieciowych. Skonfigurowany przez nasz serwis komputerowy komputer jest przygotowany do bezpiecznego użytkowania i ma włączone wszystkie funkcje, których mogą Państwo potrzebować (np. pulpit zdalny, aby obsługiwać komputer z innego miejsca na świecie).

Konfiguracja komputerów dla firm

Komputer pracujący w firmie musi spełniać szereg wymogów bezpieczeństwa. Obejmują one ewentualne ograniczenia dla kont użytkownika, dostępu do danych i programów oraz ich funkcji. Zapewniamy kompleksową konfigurację komputerów firmowych. Uwzględnia ona podłączenie komputerów do sieci lokalnej, zabezpieczenie portów, instalację i konfigurację oprogramowania – lokalnie lub zdalnie, a także szereg innych, zleconych przez klienta zadań. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w serwisowaniu komputerów stacjonarnych i laptopów, skutecznie i sprawnie obsługujemy wszystkie rodzaje urządzeń, niezależnie od marki, modelu i systemów operacyjnych, na których pracują.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt