Serwis i naprawa drukarek – Konin

Twoja drukarka w domu lub firmie odmówiła posłuszeństwa? Jest głośna, nie uruchamia się lub wydruki nie są tak czytelne jak dawniej? Nie każda awaria drukarki musi oznaczać konieczność jej wymiany na nową. Często taki wydatek jest nieuzasadniony i można go uniknąć, przeprowadzając profesjonalną naprawę drukarki. Nasz serwis komputerowy działa między innymi w mieście Konin, a jedną z naszych specjalizacji jest naprawa drukarek laserowych i atramentowych wszystkich marek.

Kiedy naprawa drukarki powinna zostać wykonana?

Jest kilka sygnałów, mogących wskazywać na to, że twoja drukarka wymaga naprawy. Jeśli jest to urządzenie laserowe, to pierwszym z nich są niewyraźne wydruki. Nie zawsze powodem jest zużyte bęben drukarki lub wyczerpujący się toner. Możliwych usterek, a zarazem przyczyn tej sytuacji może być wiele, a ich weryfikacja wymaga rozebrania urządzenia i kontroli poszczególnych elementów. Naprawa drukarek w Koninie powinna również być przeprowadzona w sytuacji, kiedy jest to urządzenie z wbudowaną kartą sieciową, z którym nie można się połączyć z pozostałych komputerów pracujących w sieci. Naprawa drukarek jest również zalecana wtedy, kiedy urządzenia pracują głośno, samoczynnie się wyłączają lub nie reagują na polecenia wydawane z panelu przycisków.

Naprawa drukarek - Konin

Jak działa serwis drukarek w Koninie?

Zajmujemy się usuwaniem usterek ze wszystkich typów drukarek, niezależnie od marki. Jeśli istnieje taka możliwość, naprawa drukarki zostaje przeprowadzona na miejscu u klienta w Koninie. Jeśli naprawa wymaga więcej czasu i powinna być przeprowadzona w warunkach profesjonalnego serwisu, urządzenie zabieramy do naszej siedziby. Tam poddawane jest diagnozie, przygotowujemy dla Państwa kosztorys naprawy, a po jego akceptacji przystępujemy do  naprawy. Naprawioną drukarkę poddajemy serii testów, mających potwierdzić prawidłowe działanie. Na wszystkie naprawy udzielana jest gwarancja, a one same wykonywane są z udziałem oryginalnych części zamiennych, gwarantujących bezpieczeństwo pracy oraz trwałość wykonanych prac.

Serwis komputerowy w Koninie

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt