Naprawa drukarek – serwis Poznań

Twoja drukarka służy Ci niezawodnie od wielu lat? Jesteś z niej dumny, choć ostatnimi czasy zauważasz że coś jest nie tak? Trochę za głośno pracuje? Wydruki są mało wyraźne? Częściej niż zwykle wciąga papier? Samoczynnie się wyłącza? To wszystko mogą być pierwsze objawy zbliżającej się awarii. W myśl lekarskiej zasadzie, że lepiej zapobiegać niż leczyć, już teraz warto wezwać serwis drukarek z Poznania. Jesteśmy specjalistami od wszystkich rodzajów i modeli drukarek. Od wielu lat naprawiamy drukarki laserowe, atramentowe i igłowe wszystkich marek. Zajmujemy się zarówno usuwaniem usterek programowych, jak i mechanicznych, wymieniając zużyte części na nowe. Przeprowadzamy regularny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, utrzymując Państwa sprzęt w najlepszej kondycji, zapobiegając tym samym większości usterek. Działalność prowadzimy między innymi na terenie miasta Poznań, oferując swoje usługi firmom, jak i klientom indywidualnym.

Zadzwoń: 535 039 935

Naprawa drukarek w Poznaniu? – zadzwoń i zamów usługę

Wiedząc doskonale że awaria drukarki może paraliżować pracę Twojej firmy, zapewniamy błyskawiczny serwis drukarek na terenie Poznania. Jeżeli widzisz, że z Twoją drukarką jest coś nie tak, nie zwlekaj z jej naprawą. Wykonując serwis drukarek odpowiednio wcześnie, można zapobiec powiększaniu się usterek, czyniąc całą naprawę szybszą i tańszą. Do możliwości wykonania naprawy i oszacowania jej kosztów, za każdym razem przeprowadzamy diagnozę urządzenia. Jest ona wykonywana albo na miejscu u klienta, a jeśli charakter awarii na to nie pozwala, drukarka jest zabierana do naszego serwisu. Pod okiem doświadczonych techników zostaje rozebrana na części pierwsze, w celu precyzyjnego określenia usterki.

Nasz serwis to nie tylko naprawa drukarek

Twoja drukarka działa niezawodnie i jest ekonomiczna? Masz z nią inny problem? Nie potrafisz samodzielnie włączyć jej do sieci lokalnej lub udostępnić dla innych użytkowników? A może chcesz aktywować w niej inne funkcje, jak drukowanie przez internet, wysyłając mail z załącznikiem na wybrany adres? Pomożemy Ci skonfigurować drukarkę do Twoich potrzeb, czyniąc z niej urządzenie z którego będziesz jeszcze bardziej zadowolony.

Sprawdź także nasz serwis komputerowy:

Serwis komputerowy w Poznaniu
Naprawa drukarek

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt