Outsourcing IT Poznań

Kompleksowa obsługa informatyczna firmy wymaga doświadczenia, umiejętności i bardzo dobrej znajomości komputerów, sieci i oprogramowania. Zatrudnienie doświadczonego informatyka może być dla wielu firm nieuzasadnione ekonomicznie. W takich przypadkach warto wybrać profesjonalny outsourcing IT w mieście Poznań oferowany przez nasz serwis.

Zadzwoń: 535 039 935

Czym jest outsourcing IT?

Korzystanie z firmowego sprzętu komputerowego wiąże się z wieloma problemami. Konfiguracja oprogramowania, awarie sprzętowe i ich usuwanie, zabezpieczenia przed wirusami, tworzenie kopii bezpieczeństwa danych, zarządzanie sieciami, obsługa i konfiguracja kont e-mail. Między innymi z tego składa się obsługa informatyczna firmy i instytucji. Jeżeli prowadzą Państwo działalność w mieście Poznań, chcemy przedstawić swoją ofertę i zaprosić do współpracy.

Outsourcing IT Poznań

Co zawiera obsługa informatyczna firmy?

Nasze usługi kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw z Poznania i okolic, a także tutejszych urzędów, szkół i innych instytucji. Oferujemy pełne wsparcie techniczne w zakresie codziennej obsługi komputerów, drukarek, skanerów oraz sieci wewnętrznych i serwerów, w tym także poczty e-mail. Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu sprzętu komputerowego pozwala nam świadczyć usługi rzetelnie, fachowo, terminowo i w atrakcyjnych cenach. Działając na terenie miasta Poznań, zapewniamy szybki czas reakcji na Państwa problemy – co ma niebagatelne znaczenie dla sprawnego usunięcia usterki i przywrócenia prawidłowego funkcjonowania komputerom.

Naprawa drukarek w Poznaniu

Outsourcing IT to wygoda i bezpieczeństwo

Outsourcing IT obejmuje obsługę całego sprzętu komputerowego w Państwa firmie. Wlicza się w to laptopy, komputery stacjonarne, monitory, stacje robocze, drukarki, faksy, skanery, ksero, a także serwery wewnętrzne i zewnętrzne. Zajmujemy się również projektowaniem, budową i administracją sieci komputerowych, zapewniając niezawodne połączenie pomiędzy wybranymi komputerami i stosując skuteczne zabezpieczenia przed włamaniem. Polecamy również nasze usługi w zakresie dostępu zdalnego do danych, konfiguracji oprogramowania i budowy monitoringu video firm na terenie Poznania.

Serwis Lenovo w Poznaniu

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt