Serwis Toshiba (gwarancyjny i pogwarancyjny)

Toshiba to znana na całym świecie marka sprzętu komputerowego i nie tylko. Laptopy Toshiba są używane zarówno przez biznesmenów, programistów, graczy, jak również sprawdzają się w typowym użytkowaniu domowym i biurowym. Duży wybór modeli, atrakcyjne ceny i bardzo duża dostępność punktów sprzedażowych i serwisowych. Jednym z nich jest serwis Toshiba we Wrześni. Do kontaktu zachęcamy także firmy i osoby prywatne z pobliskich miast i miejscowości m.in. Konin, Poznań, Gniezno.

Serwis gwarancyjny Toshiba

Dlaczego nasz serwis Toshiba?

Od wielu lat oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny laptopów marki Toshiba. Nasza działalność to naprawa uszkodzonych laptopów, ich konserwacja, czyszczenie, a także opieka software’owa – instalacja systemów operacyjnych, aktualizacja, zabezpieczenie systemu przed złośliwym oprogramowaniem, a także usuwanie wirusów lub naprawa błędów dysku i odzyskiwanie utraconych danych. Jeśli przydarzyła się Państwu awaria komputera Toshiba, zapraszamy do nas! Na pewno znajdziemy rozwiązanie Waszego problemu, przywracając sprawność urządzeniu.

Jakiego typu naprawy w laptopach Toshiba wykonuje nasz serwis?

Wykonujemy między innymi takie naprawy jak:

  • wymiana lub naprawa uszkodzonych klawiatur – np. po zalaniu ich płynem,
  • wymiana niedziałających matryc,
  • naprawa zawiasów,
  • zamiana starych i mało wydajnych dysków HDD na nowoczesne i szybkie dyski SSD,
  • rozbudowa pamięci RAM,
  • czyszczenie wentylatorów,
  • wymiana pasty termo przewodzącej

i wiele innych.

Przed rozpoczęciem prac, zawsze przygotowujemy dokładną wycenę naprawy, informując klienta o maksymalnych kosztach naprawy pogwarancyjnej, które mogą się wiązać z danym zleceniem oraz przewidywanym terminem jego ukończenia.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt