Utrzymanie i konserwacja komputerów firmowych

Funkcjonowanie Państwa firmy w dużej mierze zależy od stanu używanych komputerów. Niezawodny i szybko działający sprzęt komputerowy poprawia wydajność pracy i nie wywołuje stresogennych sytuacji u pracowników. Jeżeli znane jest Państwu zdenerwowanie spowodowane powolnym lub zawieszającym się komputerem, wiemy jak ten problem rozwiązać.

Zadzwoń: 535 039 935

Utrzymanie komputerów firmowych

Oferujemy Państwu kompleksową usługę, obejmującą utrzymanie komputerów firmowych w najwyższej sprawności. Czy wiedzą Państwo, że komputery aby mogły cały czas pracować z maksymalną wydajnością, regularnie muszą być oczyszczane? Dotyczy to zarówno zbędnych danych zgromadzonych na dyskach, jak również obejmuje fizyczne czyszczenie elementów komputera, na których zbiera się kurz. W ramach utrzymania komputerów firmowych wykonujemy regularne oczyszczanie komputera z niepotrzebnych plików systemowych, aktualizację oprogramowania, pełne zabezpieczenie komputera przed złośliwym oprogramowaniem, a także usuwanie kurzu z wnętrza komputera – procesorów, płyt głównych, zasilaczy, wentylatorów oraz wymianę past termoprzewodzących, dzięki czemu komputer jest lepiej chłodzony.

Konserwacja komputerów firmowych

Dla kogo kierowana jest oferta konserwacji komputerów?

Usługę konserwacji komputerów firmowych adresujemy do małych i średnich firm, korzystających z komputerów stacjonarnych i laptopów. Komputery firmowe są bardzo mocno eksploatowane. Pracują w trudnych warunkach, często pozostając włączonymi przez kilka dób. Naturalnym jest to, że ulegają szybszemu zużyciu i wymagają częstszej konserwacji. Pamiętając o jej wykonaniu, odwdzięczą się stabilną i szybką pracą przez następny długi czas. Jeżeli do tej pory nie korzystali Państwo z usług zewnętrznego serwisu komputerowego, zachęcamy do nawiązania współpracy z nami. Od wielu lat zajmujemy się naprawami laptopów i komputerów PC wszystkich marek. Sprzęt komputerowy nie ma przed nami żadnych tajemnic. Nasza praca charakteryzuje się starannością, terminowością i konkurencyjnymi cenami. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do Państwa, wykonując powierzone zadania w takim czasie, aby nie dezorganizować pracy w firmie.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt