Serwis Lenovo Poznań

Większość użytkowników komputerów Lenovo jest bardzo zadowolonych ze swojego wyboru. Laptopy tej marki charakteryzują się korzystnym stosunkiem jakości do ceny, bardzo dużym wyborem modeli o różnych parametrach i nowoczesnym, miłym dla oka wzornictwem. Szukając dla siebie nowego komputera, wybór produktu tej marki jest dobrą decyzją. Za tym wyborem przemawia również doskonale rozwinięta sieć autoryzowanych serwisów Lenovo, obecna również w mieście Poznań. Jednym z takich serwisów jest nasza firma, obecna na lokalnym rynku od kilku lat i doskonale znana użytkownikom komputerów tej marki.

Zadzwoń: 535 039 935

Poznaj autoryzowany serwis Lenovo

Naprawami komputerów Lenovo zajmujemy się już od kilku lat. Robimy to na najwyższym poziomie jakości, zgodnie z procedurami producenta i na oryginalnych częściach zamiennych. Solidność i doświadczenie nabyte przez wiele lat pracy, pozwoliło nam uzyskać autoryzację, stając się autoryzowanym serwisem Lenovo w mieście Poznań. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich modeli komputerów Lenovo – laptopów i komputerów stacjonarnych.

Serwis Lenovo Poznań

Jak nasz serwis Lenovo wykonuje naprawy laptopów i PC?

Każda awaria komputera wymaga przeprowadzenia szczegółowej diagnostyki. Nasz serwis Lenovo wykonuje ją bezpłatnie, przygotowując szczegółowy kosztorys dla napraw pogwarancyjnych. Komputery objęte gwarancją naprawiamy bezpłatnie, w zakresie objętym warunkami umowy gwarancyjnej. Terenem naszej działalności jest Poznań i jego okolice. Współpracujemy z osobami prywatnymi, korzystającymi z komputerów w domu, jak również z firmami i instytucjami. Rozumiejąc jak ważne i poufne dane mogą znajdować się na dysku Państwa komputera, pracujemy wg rygorystycznych zasad bezpieczeństwa i ochrony danych. Jeżeli istnieje taka możliwość, naprawa jest wykonywana na miejscu u klienta, w innych przypadkach komputer zostaje zabrany do naszej siedziby i tam zostaje poddany diagnostyce i późniejszej naprawie. Na każdym etapie współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z klientami, udzielając im pełnych informacji o postępie prac i przybliżonym czasie ukończenia naprawy.

Sprawdź także nasz serwis drukarek:

Serwis drukarek w Poznaniu

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt