Program antywirusowy Bitdefender

Program antywirusowy to podstawa ochrony komputera, czy tabletu. Urządzenie podłączone do sieci internetowej narażone jest na mnóstwo zagrożeń, złośliwe oprogramowanie i wirusy. Ich działanie może być różnorodne, lecz zawsze niekorzystnie wpływa na działanie komputera. Urządzenie może działać wolniej i sprawiać problemy nawet przy najprostszych pracach. To jednak najmniej szkodliwe konsekwencje działania niepożądanego oprogramowania, z jakimi możecie się spotkać. Możecie utracić cenne dane ze swojego komputera i zmagać się z trwałymi uszkodzeniami systemu. W skrajnych wypadkach, złośliwe oprogramowanie może wyłudzać od Was dane i pobierać je z Waszego komputera, przez co zagrożone będą Wasze hasła logowania, co jest szczególnie groźne np. przy logowaniu do banku.

Program antywirusowy Bitdefender

Oferujemy rozwiązanie tego problemu, jakim jest profesjonalne oprogramowanie antywirusowe Bitdefender. To sprawdzone, nowoczesne programy antywirusowe, które chronią już ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie! To rozwiązanie idealne zarówno na prywatny komputer, jak i dla firm.

Zamów: 535 039 935

Bitdefender Total Security

Bitdefender Total Security

To pełna, kompleksowa obsługa antywirusowa dla Twojego urządzenia. Działa z systemami Windows, Mac, Android, iOS. Chroni przed oprogramowaniem ransomware i powstrzymuje ataki z sieci jeszcze przed ich rozpoczęciem. Pakiet nawet do 5 stanowisk.

Zamów!
Bitdefender antivirus plus

Bitdefender Antivirus Plus

Pełna ochrona antywirusowa dla jednego stanowiska komputerowego. Obejmuje też takie narzędzia, jak Bitdefender VPN i Bitdefender Safepay, które dodatkowo wzmocnią Waszą prywatność.

Zamów!
Bitdefender Family Pack

Bitdefender Family Pack

To doskonały wybór dla rodzin, gdzie każdy posługuje się własnym urządzeniem z dostępem do Internetu, gdyż w pakiecie nie ma limitu stanowisk. Rodzice mogą skorzystać również z kontroli rodzicielskiej.

Zamów!
Bitdefender Internet Security

Bitdefender Internet Security

Pakiet na jedno urządzenie przeznaczony dla systemu Windows. Oferuje ulepszoną ochronę przed ransomware i zatrzymuje ataki jeszcze zanim złośliwe oprogramowanie zacznie działać na Twoim urządzeniu.

Zamów!
Bitdefender Antivirus For Mac

Bitdefender Antivirus For Mac

Pełna ochrona antywirusowa dla urządzeń działających na systemie Mac. Zapewnia maksymalną wydajność działania systemu, dostosowany do zagrożeń charakterystycznych dla komputerów pracujących w tym środowisku.

Zamów!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt