Serwis pogwarancyjny laptopów i komputerów PC

Posiadają Państwo komputer, któremu właśnie fabryczna gwarancja dobiegła końca? Nie wiedzą Państwo, do kogo się zgłosić w razie ewentualnej awarii? We wszystkich przypadkach wymagających szybkiej interwencji, nasz serwis pogwarancyjny laptopów służy pomocą. Zajmujemy się usuwaniem wszelkiego typu usterek z laptopów i komputerów stacjonarnych każdej marki. Naprawy wykonujemy na oryginalnych częściach zamiennych – nowych lub używanych.

Zadzwoń: 535 039 935

Serwis pogwarancyjny komputerów

Sprawdzony serwis pogwarancyjny laptopów w Twoim mieście

Nasze serwis działa na terenie miast Poznań, Września, Gniezno i Konin, a także okolicznych miejscowości.  Jesteśmy firmą istniejącą na rynku już od wielu lat. Przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne zarówno na laptopach będących własnością osób prywatnych, jak i na komputerach firmowych, nie rzadko pracujących w trudnych warunkach terenowych. Posiadamy duże doświadczenie i autoryzację największych i najbardziej znanych firm komputerowych. Daje to Państwu pewność, że Wasz komputer trafi w ręce profesjonalistów, znających się na rzeczy. Usuwamy awarie sprzętowe i programowe. Zajmujemy się również wszelkiego rodzaju pracami konserwacyjnymi, modernizacją komputerów oraz ich administracją. Oczyszczamy zainfekowane urządzenia  z wirusów, niechcianego oprogramowania, a także wymieniamy jego podzespoły na nowe, o większych możliwościach.

Kuszące ceny i duży zakres usług

Serwis pogwarancyjny komputerów oferuje Państwu bogaty katalog usług. Znajduje się w nim instalowanie i konfiguracja nowego oprogramowania – systemy operacyjne, oprogramowanie biurowe, specjalistyczne programy, antywirusy, a także instalacja drukarek, skanerów i innych urządzeń komputerowych. Przeprowadzamy również kompleksowe prace konserwacyjne – czyszczenie wentylatorów, wymiana past termicznych, wymiana starych dysków na nowe i wiele więcej. Diagnozujemy usterki, które są następnie szybko i profesjonalnie usuwane w naszym serwisie. Zajmujemy się również odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków i kart pamięci oraz pendrive.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt