Autoryzowany serwis Lenovo

Marka Lenovo jest jednym z największych producentów laptopów. Komputery dostępne w wielu konfiguracjach i modelach, dedykowane są dla zastosowań domowych, jak i dla najbardziej wymagających użytkowników. Autoryzowany serwis Lenovo oferuje wszystkie usługi po sprzedażowe, obejmujące naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, konserwację, czyszczenie lub wymianę podzespołów na nowe.

Serwis Lenovo

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Pomimo tego, że laptopy Lenovo produkowane są z myślą o długim i bezawaryjnym działaniu, to ich naprawa może być koniecznością. Fizyczne uszkodzenia matryc wyświetlaczy, zniszczenie zawiasów, zalanie klawiatury lub awarie dysków twardych bądź wymiana pamięci RAM na większe. To tylko jedne z wielu napraw, które przeprowadza autoryzowany serwis Lenovo. Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich właścicieli komputerów Lenovo, z terenu Wrześni, Gniezna, Konina i okolic. Realizujemy zarówno serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, pracując na oryginalnych częściach zamiennych i zapewniając naprawę zgodnie z technologią, przewidzianą przez producenta.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, nowoczesne zaplecze sprzętowe, a także pewność, że naprawa jest wykonywana w autoryzowanym serwisie Lenovo. Cykliczne szkolenia, w których bierzemy udział, pozwalają nam serwisować najnowsze modele laptopów, oferując ceny korzystniejsze niż w dużych miastach. Terminowość wykonywanych napraw, elastyczność i błyskawiczne reagowanie w uzasadnionych przypadkach – to kolejne zalety współpracy z nami. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, firmy, urzędy oraz szkoły.

Serwis Lenovo Poznań

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt