Serwis komputerowy – Konin

Konin jest jednym z szybciej rozwijających się miast w Polsce. Powstaje tu wiele nowych firm, a co za tym idzie, rośnie zapotrzebowanie na usługi, oferowane przez serwis komputerowy. Jeżeli również Państwo prowadzą lub zamierzają założyć firmę, pragniemy zainteresować Was naszą ofertą. Nasz serwis komputerowy od wielu lat działa na terenie miasta Konin oraz okolic. Świadczymy kompleksową pomoc w zakresie naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów. Nasze oferta obejmuje również pomoc w zakresie innych prac komputerowych i sieciowych. Tworzenie firmowych sieci, zabezpieczenia i odzyskiwanie danych, administracja, a także modernizacja sprzętu.

Serwis komputerowy

Naprawa laptopów szybsza niż kiedykolwiek

W wielu firmach laptopy całkowicie zastąpiły tradycyjne komputery stacjonarne. Przemawia za tym ich mobilność, wygoda użytkowania oraz coraz większe możliwości. Niestety laptopy są również bardziej narażone na uszkodzenia. Do najpopularniejszych można zaliczyć uszkodzenie matrycy, wyrwanie zawiasów, zalanie klawiatury wodą lub niesprawne baterie. Nasz serwis komputerowy zajmuje się usuwaniem wszystkich klasycznych awarii, które mogą pojawić się w Państwa laptopie. Jeżeli zauważyli Państwo że coś niepokojącego dzieje się ze sprzętem, zachęcamy aby odwiedzić nasz serwis laptopów w Koninie.

Jak wykonywana jest naprawa komputerów?

Aby naprawa laptopów i komputerów PC mogła zostać wykonana należycie, serwis komputerowy zawsze wykonuje ich diagnostykę. Każdego klienta informujemy o koszcie tej usługi. Wycena zależy od charakteru usterki – przykładowo widoczne gołym okiem uszkodzenia mechaniczne nie wymagają czasochłonnego poszukiwania problemu, jak np. w przypadku błędów w oprogramowaniu lub błędach na dysku. Po akceptacji przez klienta kosztów naprawy, przystępujemy do jej przeprowadzenia. Posiadamy stały dostęp do nieograniczonej ilości części zamiennych do komputerów wszystkich marek. Pozwala to nam naprawiać zarówno najnowsze laptopy, jak i komputery mające po kilka lub kilkanaście lat. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zamieszkujące Konin i okolice, mające problemy z posiadanym sprzętem komputerowym.

Sprawdź także:

Serwis pogwarancyjny laptopówNaprawa drukarek - Konin

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt