Serwis i naprawa komputerów w Poznaniu

Twój komputer liczy dobrych kilka lat? Nie działa już tak szybko i wydajnie jak kiedyś? Programy uruchamiają się coraz wolniej, wyszukiwanie plików trwa coraz dłużej, a uruchomienie systemu zajmuje więcej czasu niż kiedykolwiek? Jeśli zauważyłeś że z Twoim komputerem dzieje się coś niedobrego, następują częste restarty lub praca na nim jest w dużym stopniu utrudniona, należy wezwać serwis komputerowy z Poznania.

Zadzwoń: 535 039 935

Serwis komputerowy Poznań

Kiedy komputer wymaga naprawy?

Komputer – czy to stacjonarny czy laptop, jest urządzeniem bardzo skomplikowanym. Olbrzymia ilość wrażliwej elektroniki, a do tego gigabajty danych zapisanych na dysku. Dodając do tego zagrożenie ze strony wirusów komputerowych, przyczyn niestabilnej pracy komputera jest naprawdę wiele. Znalezienie przyczyn tego stanu rzeczy wymaga doświadczenia, fachowej wiedzy i profesjonalnych narzędzi. Prowadzony przez nas serwis komputerowy w Poznaniu posiada każdą z tych rzeczy, oferując Państwu swoje fachowe usługi w zakresie napraw komputerów każdej marki i modelu.

Jakie naprawy wykonuje nasz serwis komputerowy?

Zajmujemy się zarówno naprawą komputerów z uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zerwane zawiasy w laptopach, uszkodzone matryce czy niesprawne elementy komputerów stacjonarnych. Przeprowadzamy również prace związane z oprogramowaniem komputerów. Od instalacji systemów operacyjnych, poprzez ich konfigurację, oczyszczenia komputerów z wirusów, jak i instalację dowolnego oprogramowania i tworzenie sieci komputerowych. Chcąc zapewnić Państwu najlepszą obsługę, działamy na jasnych i uczciwych zasadach. Każda naprawa komputera poprzedzona jest wykonaniem kosztorysu i przedstawieniem go klientowi do akceptacji. Dopiero po jej uzyskaniu przystępujemy do prac. Naprawa komputera może być wykonana w naszym serwisie  jeśli wymagany jest demontaż urządzenia celem wymiany części na nowe. Jeśli prace związane są z oprogramowaniem, staramy się je przeprowadzić na miejscu u klienta, ograniczając niedogodności związane z brakiem komputera.

Sprawdź także:

Serwis pogwarancyjny laptopówNaprawa drukarek w Poznaniu

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt