Xopero – backup danych do chmury

Współczesne przedsiębiorstwa niemal nie są już w stanie działać w odłączeniu od sieci. Funkcjonowanie w Internecie oznacza jednak konieczność odpowiedniego zabezpieczenia danych dla Twojej firmy. Rozwiązaniem, które proponujemy Ci w tym zakresie, jest Xopero Cloud Endpoint & Server Protection.

Xopero backup danych

Xopero daje możliwość nielimitowanego zabezpieczenia wszystkich urządzeń, takich jak komputery, serwery, czy urządzenia mobilne z dostępem do Internetu. Jak to możliwe? To bardzo proste, ponieważ całość została stworzona z myślą o drobnych i średnich przedsiębiorcach i dostosowano ją do biznesu, takiego jak właśnie Twój! Xopero jest łatwe we wdrożeniu i w codziennej obsłudze – przekonaj się sam!

Zamów: 535 039 935

Backup danych do chmury

Backup danych w chmurze

Co oferuje Ci backup danych Xopero?

Centralne zarządzanie – dzięki temu narzędziu możesz zarządzać i nadzorować kopie zapasowe wszystkich danych na dowolnym szczeblu w strukturze swojej firmy. Za sprawą doskonałej synchronizacji możliwa jest praktyczna obsługa backupu z jednego miejsca!

Maksymalne zabezpieczenie danych – z Xopero Twoje dane są bezpieczne na każdym etapie Twojej pracy. Zrobisz backup i w razie potrzeby odzyskasz wszystkie dane z każdego poziomu funkcjonowania firmy – od pojedynczych plików, po całe bazy danych i serwery.

Szyfrowanie danych – dla zapewnienia wysokiego bezpieczeństwa przesyłanych przez Ciebie danych są one szyfrowane przez algorytm AES 256 oraz bezpieczną transmisję SSL. To rozwiązania stosowane nawet podczas dużych transakcji finansowych!

Aktówka – Xopero jest jedynym dostępnym narzędziem, które umożliwia tak prostą i skuteczną synchronizację oraz współdzielenie danych, dzięki czemu mogą korzystać z nich nawet wszyscy pracownicy danej firmy, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa danych.

Xopero to niezawodny backup danych do chmury. Są one w pełni bezpieczne od samego początku użytkowania oprogramowania, ponieważ podczas przesyłania są one szyfrowane za pomocą algorytmu AES 256. Trafiają w dwie, niezależne od siebie lokalizacje. Dla Ciebie oznacza to, że gdy jedna będzie czasowo niedostępna, to bez problemu dostaniesz się do swoich danych dzięki drugiej z nich. Xopero zostało przetestowane w nawet bardzo wymagających sytuacjach i zawsze, nawet w przypadku rozległych awarii, przywrócenie wszystkich danych możliwe było w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Nie musisz obawiać się przestojów w pracy, czy utraty cennych informacji. Xopero to bezpieczeństwo, zaawansowana ochrona danych, łatwa synchronizacja i wygodna obsługa!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt