Autoryzowany serwis HP

Laptopy firmy HP są jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów biznesowych i użytkowników prywatnych. W każdym przypadku klient ma szansę znaleźć taki komputer, który spełni jego oczekiwania pod względem ceny, wydajności, grafiki i wyglądu. Laptopy HP uznawane za bardzo wytrzymałe i niezawodne, od czasu do czasu mogą jednak wymagać odwiedzin w serwisie.

Zadzwoń: 535 039 935

Prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny laptopów HP

Oddanie komputera do serwisu dla nikogo nie jest przyjemne. Doskonale rozumiejąc że brak komputera oznacza liczne problemy w pracy i życiu prywatnym, każdą naprawę traktujemy priorytetowo. Jesteśmy certyfikowanym i autoryzowanym serwisem gwarancyjnym komputerów marki HP. U nas mogą Państwo wykonać bezpłatne naprawy swoich laptopów w ramach obowiązującej gwarancji. Jeżeli gwarancja wygasła, nie muszą Państwo szukać innego serwisu. Świadczymy również odpłatne usługi serwisu pogwarancyjnego, wykonując każdy rodzaj napraw dla laptopów nowych i starszych.

Profesjonalizm i terminowość serwisu

Wybierając autoryzowany serwis HP, warto zwrócić uwagę na jakość świadczonych usług, terminowość ich wykonania oraz cennik. Korzystanie z usług oferowanych przez autoryzowany serwis HP, daje Państwu poczucie bezpieczeństwa, że każda naprawa zostanie przeprowadzona zgodnie ze standardami producenta, na oryginalnych częściach i w najkrótszym możliwym czasie. Do takiego sposobu działania zobowiązują nas nie tylko certyfikaty HP, ale przede wszystkim troska o klienta, na której zbudowaliśmy swoją rozpoznawalną markę.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny laptopów zaprasza!

Usuwamy wszystkie rodzaje usterek z laptopów HP, bez względu na model i rok produkcji. Pęknięte matryce, uszkodzone zawiasy, zalana klawiatura, a także niesprawny dysk, pamięć lub stacja DVD. Techniczne zagadnienia laptopów nie mają przed nami żadnych tajemnic, dzięki czemu ich naprawa w naszym serwisie komputerowym jest zawsze szybka i skuteczna. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, a także firmy z miejscowości Września, Gniezno, Konin, Poznań i najbliższych okolic.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kontakt